Návrh osvětlení a svítidel

Návrh osvětlení

Provádím návrhy osvětlení, jako součást celkové rekonstrukce prostoru či návrhu interiéru.
Ve výjimečných prostorech mohu navrhnout unikátní svítidla či svítící objekty na míru, které se nechají zakázkově vyrobit v limitované edici několika kusů.

Světlo je nejvýznamnějším prvkem, který dotváří interiér. Vytváří v interiéru atmosféru a náladu, dojem a pocit který v něm pobývající zakouší je právě důsledkem osvětlení. Proto je velmi důležité návrh osvětlení nepodcenit, ale naopak mu věnovat velmi nadstandardní péči. Samotné zdroje umělého osvětlení - tedy svítidla - lze vyměnit, ale stavební zásahy pro dodatečné změny umístění lamp a svítidel jsou již náročné a mnohdy dokonce nemožné.

Vzhledem k zásadní důležitosti osvětlení preferuji použití kvalitních zdrojů světla, u nichž jsou zajištěny perfektní technické i estetické parametry - a také perfektní servis. Klientům proto doporučuji investovat prostředky v první řadě do designových svítidel osvědčených výrobců.

návrh osvětlení - dětský pokoj návrh osvětlení - dětský pokoj - led diody návrh osvětlení - dětský pokoj - led diody návrh osvětlení - dětský pokoj - led diody návrh osvětlení obývací prostor svatozáře návrh osvětlení byt návrh osvětlení kompozice ze svítidel návrh osvětlení ložnice stmívatelné světelné šachty, designové noční lampyukázky osvětlení: bytové interiéryOsvětlení a vestavěná svítidla na zakázku [Praha]
Osvětlení, designová svítidla a lampy
Návrh osvětlení interiéru rodinného domu v Jevanech, designová svítidla


ukázky osvětlení: komerční interiéry

Návrh osvětlení interiéru showroomu luxusních omítek [Praha]
Návrh osvětlení interiéru prodejny diamantů [Praha 1]
Recepce + osvětlení [Praha]
Code bar - návrh osvětlení baru [Praha]

bytové i komerční interiéry návrhy


© 2024   ing.arch.Hana Benešová   |   kontakt   |  faq   |   poptávka   |   webdesign+seo by j10.cz