Návrh nábytku

Návrh nábytku

Provádím návrh nábytku, jako součást celkové rekonstrukce prostoru či návrhu interiéru.

Navrhuji většinou vestavěný nábytek a nábytek integrovaný do stavby, zejména pokud jde o úložné prostory. V případě rekonstrukcí lze šikovně navrženým nábytkem skrýt mnoho stavebních nepěkností, případně nábytkem a truhlářskými konstrukcemi zcela nahradit zdivo a rozparcelovat prostor nábytkem do zón. S oblibou navrhuji multifunkční nábytek, který kombinuje několik účelů dle individuálních potřeb klienta - například do předsíně se hodí šatní skříň s integrovanou boudou pro psa, do kuchyňské stěny lze vestavět mořské akvárium, apod. Kromě tradičních materiálů lze nábytek vyrobit například z kovu, plastu či betonu.

Navrhuji nábytek pro moderní kuchyně, nábytek do koupelny, skříně, úložné prostory, police, knihovny, luxusní ložnice, postele, stoly, jídelní stoly, sedací nábytek, pracovny a pracovní stoly.
Navrhuji též nábytek pro komerční prostory, prodejny, showroomy, restaurace / bary / kavárny, případně kanceláře a kancelářské zázemí. Recepce, barové pulty, vitríny a skříňky, prodejní pulty, konferenční stoly.

S designem nábytku úzce souvisí další truhlářské konstrukce, jako jsou různé obklady a interiérové dveře. Viz také design atypických stavebních prvků případně dekorace.

Nábytek navržený na míru a vyrobený na zakázku umožní perfektní využití prostoru do posledního kubického centimetru. Zakázková výroba nábytku dále umožňuje absolutní kontrolu nad kvalitou řemeslného provedení a kvalitou a zdravotní nezávadností použitých materiálů.

Používám a klientům doporučuji pouze osvědčené výrobce.

návrh nábytek obývací prostor betonová knihovna jídelní stůl návrh nábytek kuchyně knihovna trojzubec návrh nábytek multifunkční skříně knihovna návrh nábytek multifunkční skříně knihovna jídelní kout návrh nábytek recepce návrh nábytek koupelnové police návrh nábytek multifunkční skříně knihovna úložný prostor návrh nábytek kuchyně návrh nábytek knihovna stůl kuchyně návrh nábytek do koupelny + obkladnábytek: bytové interiéryNábytek na zakázku: postel, knihovna, vestavěné skříně, jídelní stůl, kuchyně
multifunkční skříně, knihovna, potel, jídelní kout, pracovní stůl
Nábytek kuchyně, knihovna trojzubec, šatní vestavěné skříně, koupelna


nábytek: komerční interiéry

Návrh nábytku do showroomu: vestavěné skříně, konferenční stůl, čajová kuchyně, nerezové stojany na prezentaci vzorků [Praha]
Návrh nábytku do prodejny diamantů: prodejní pult, pokladna, vitríny, stojany do výloh, předváděcí stůl [Praha 1]
Recepce, zázemí, vesavěné skříně [Praha]
Code bar - barový pult [Praha]

bytové i komerční interiéry návrhy


© 2024   ing.arch.Hana Benešová   |   kontakt   |  faq   |   poptávka   |   webdesign+seo by j10.cz