luxusní kuchyně

Návrhy kuchyněProvádím návrhy kuchyně.

Kuchyň je centrum obydlí. Strávíte v ní hodně času. Proto musí být perfektně do detailu vymyšlená, musí přesně vyhovovat vašim zvyklostem a potřebám. Měla by být praktická jak z hlediska účelu, tak z hlediska údržby, a především dobře řemeslně provedená. Z toho důvodu kuchyně navrhuji výhradně z kvalitních materiálů. Kuchyňská linka může být nerezová, kamenná, či z moderních umělých materiálů jako jsou například corian či technistone.

Navrhuji moderní kuchyně, většinou projektuji kuchyně neodděleně, jako přirozenou součást navazujícího obytného prostoru. S oblibou používám pro navrhované kuchyně bezúchytkové řešení skříní.

Kuchyně navrhuji na míru danému prostoru, zpravidla v rámci kompletního návrhu interiéru, ale i samostatně, pokud je rozpočet na realizaci kuchyně dostatečný.

Typický návrh kuchyně obsahuje řešení dispozice kuchyňského prostoru, kuchyňské linky, kuchyňských skříní, všech povrchů a vnitřního členění, výběr či design madel a úchytek, materiály obkladů, výběr spotřebičů a zařizovacích předmětů a doplňků, návrh osvětlení a rozmístění zásuvek a vypínačů, doporučení na kvalitní dodavatele.


návrh luxusní kuchyně realizace luxusní  kuchyně nerez lak sklo návrh  luxusní kuchyně. ostrůvek, vinotéka návrh  kuchyně americká lednice návrh malé luxusní kuchyně návrh malé luxusní kuchyněUkázky realizací kuchyně


Byt v Praze 1 - atypická luxusní kuchyně s barem - nerezová linka, lak vysoký lesk, sklo

Návrh interiéru rodinného domu v Jevanech - atypická kuchyně - ostrůvek, vestavěná vinotéka

Návrh interiéru rodinného domu u Kladna - kuchyně s baremPřejete-li si návrh luxusní kuchyně, s důvěrou se na mě obraťte.


    Mám zájem o návrh kuchyně od ing.arch. Benešové.


luxusní kuchyně - návrhyzakázková výroba luxusních kuchyní luxusní omítky a stěrky cementové stěrky pandomo imitace pohledového betonu benátský štuk


© 2024   ing.arch.Hana Benešová   |   kontakt   |  faq   |   poptávka   |   webdesign+seo by j10.cz