faq / luxusní koupelny

luxusní koupelnyZásadní pro luxusní koupelny je vždy prostor a světlo. Osvědčený koncept luxusní koupelny vyhrazuje pro lázeň v rámci obydlí dostatek místa, počítá s dostatečným, nejlépe denním osvětlením a výhledem do čisté krajiny. Koupelna - či lázeň - je vždy zasazena v nějakém architektonickém kontextu, který rovněž výslednou kvalitu koupelny ovlivňuje.

Luxusní koupelna je provedena z ušlechtilých přírodních materiálů, typicky v lázni nalezneme přírodní kámen - mramor a travertin.
Prosklené stěny napomáhají přístupu denního světla, moderní stěrkové povrchy použitelné na podlahy i stěny eliminují rušivé spáry.

Zařízení a vybavení luxusní koupelny je mnohdy unikátní a vyrobeno na míru pro daný projekt (např. betonová vana, betonová umyvadla apod.), případně lze použít sériové designové produkty (keramika, armatury) z nabídky trhu. Rozhodující pro výsledný dojem je čistota forem a kvalitní řemeslné provedení všech detailů.

Vše v opravdu luxusní koupelně je harmonicky sladěno a podřízeno jedinému účelu - očistě a regeneraci těla i ducha.ukázky luxusní koupelny

luxusní koupelna luxusní koupelna luxusní koupelna luxusní koupelna luxusní koupelna luxusní koupelna luxusní koupelna luxusní koupelna luxusní koupelna luxusní koupelna luxusní koupelna luxusní koupelna luxusní koupelna luxusní koupelna luxusní koupelna luxusní koupelna


realizace luxusní koupelny


luxusní koupelny - ukázky mých projektů a realizací


Mileráda pro vás vytvořím návrh luxusní koupelny.


    Mám zájem o návrh koupelny od ing.arch. Benešové.

© 2024   ing.arch.Hana Benešová   |   kontakt   |  faq   |   poptávka   |   webdesign+seo by j10.cz